GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Servisdelar 9693574
nr 969 3574
Servisdelar
Villeroy & Boch, 16 del
Kondition: slitage, naggar
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 29 juni 2015
kl 18:26:00
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr